Titles you rated

The Old GuardRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5

BurningRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0

VenomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0

Cold EyesRated ★ 3.0

The SwindlersRated ★ 3.0

Take This WaltzRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0