Movies
Ratings
179

DefaultRated ★ 1.5

Extreme JobRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The BatteryRated ★ 2.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5

Battle RoyaleRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0

Source CodeRated ★ 3.5