Movies
Ratings
464
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0