Titles you rated


HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0

The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0

The Devil's DealRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5

The ClassicRated ★ 4.5