Titles you rated

Let the Right One InRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0

200 Pounds BeautyRated ★ 2.0

MossRated ★ 3.0

The HolidayRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0

SpellboundRated ★ 2.0