Movies
Ratings
145
The FavouriteRated ★ 4.0
SullyRated ★ 0.5
Two Moon JunctionRated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
AfterRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Never Look AwayRated ★ 4.0

Castle in the SkyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0