Movies
Ratings
380
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 3.0

Boomerang FamilyRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5

Take PointRated ★ 2.5

Intimate StrangersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0

Feng ShuiRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5

The Spy Gone NorthRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.5