Movies
Ratings
397
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0

The MediumRated ★ 1.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BardoRated ★ 4.5
A Room of My OwnRated ★ 2.0

In the Mood for LoveRated ★ 5.0
MidoriRated ★ 2.5

Chungking ExpressRated ★ 4.5

Decision to LeaveRated ★ 5.0
Winter sleepRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5

AntebellumRated ★ 1.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5