Series
Ratings
499
The Art of SarahRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
American NightmareRated ★ 4.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.0
미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
MURAI in LOVERated ★ 4.5
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5

Blue LockRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0