Movies
Ratings
292
The Power of the DogRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.0

SpencerRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0

The HandmaidenRated ★ 4.0

The ChaserRated ★ 3.0

Secret SunshineRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0

Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 5.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5

Moonlit WinterRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
Walk UpRated ★ 4.0

Ocean WavesRated ★ 4.0

Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5