Movies
Ratings
336

ParasiteRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0

Love ForecastRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 4.0

Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Force MajeureRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.0

Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0