Movies
Ratings
1250
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 1.0

HarbinRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.0
Hidden FaceRated ★ 1.5

Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0

Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 0.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0

I, The ExecutionerRated ★ 0.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.0