Titles you rated

Good NewsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0

MaterialistsRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 4.5
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 4.5

Secret SunshineRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 5.0
The Old OakRated ★ 3.0

The Dream SongsRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0