Movies
Ratings
597
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5

28 Years LaterRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0

FallRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 4.5

Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0