Movies
Ratings
1251

The HimalayasRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0

The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0

Feng ShuiRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5

MossRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5

Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0