Movies
Ratings
920

I Feel PrettyRated ★ 2.5
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
Le BonheurRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Giving Up World DominationRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 2.5
ListRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
LoversRated ★ 2.0
The UglyRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.5
An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.0