Movies
Ratings
726
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Poetry on LandRated ★ 4.0

Past LivesRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5

Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5

Green BookRated ★ 3.5

The FabelmansRated ★ 4.0