Movies
Ratings
510
VitusRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
The Lake HouseRated ★ 3.0

My BrotherRated ★ 3.0
John Tucker Must DieRated ★ 2.0

The Kid with a BikeRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Strawberry ShortcakesRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0