Movies
Ratings
904
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 2.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0

VenomRated ★ 4.5
RampantRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5

TyphoonRated ★ 3.5
Superman IIRated ★ 4.0

Tabloid TruthRated ★ 3.0

C'est Si BonRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5

The Battleship IslandRated ★ 3.5