Movies
Ratings
53
ZootopiaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5

New TrialRated ★ 5.0

SplitRated ★ 2.5

The Battleship IslandRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 1.5

A Taxi DriverRated ★ 5.0

Midnight RunnersRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0

The Terror LiveRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0

SecretRated ★ 5.0

The WhistleblowerRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5