Movies
Ratings
498
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0

WhiplashRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5

PilotRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Next Goal WinsRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Top Secret!Rated ★ 4.5
Ticket to ParadiseRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0

Hana and AliceRated ★ 3.5