Series
Ratings
199

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 4.5

Divorced SinglesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 0.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5

Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5