Movies
Ratings
317
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5

HarbinRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0

Love in the Big CityRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5