Movies
Ratings
2509
WonkaRated ★ 3.5
Mieruko-chanRated ★ 2.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Gabby's Dollhouse: The MovieRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0

Kraven the HunterRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 2.0
SmileRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0

28 Years LaterRated ★ 3.5
Heads of StateRated ★ 3.0
House of SayuriRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5