Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5

Little ForestRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 0.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
BreatheRated ★ 3.5

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
BlackRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0

I Can SpeakRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5