Movies
Ratings
27
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0

Park Hwa-youngRated ★ 3.0

You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0

Love in the Big CityRated ★ 2.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0

Joint Security AreaRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0

OldboyRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0

Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5