Titles you rated

Tokyo SonataRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5

SleepRated ★ 3.5

HereditaryRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 2.5

Kamome DinerRated ★ 3.0

ChefRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0

SicarioRated ★ 4.5

The President's BarberRated ★ 3.5
The Customer Is Always RightRated ★ 3.5

Chungking ExpressRated ★ 4.5