Series
Ratings
22
Worlds WithinRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0

Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0