Series
Ratings
35
The Queen's GambitRated ★ 4.5

SKY CastleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5