Movies
Ratings
17

MidsommarRated ★ 3.0
RunRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 2.5

HereditaryRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 3.0