Series
Ratings
37
Law SchoolRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
UnframedRated ★ 3.0
Shining For One ThingRated ★ 2.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5