Movies
Ratings
421
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0

Happy TogetherRated ★ 4.5

Infernal AffairsRated ★ 4.0

MaterialistsRated ★ 2.0
8½Rated ★ 4.0

Late AutumnRated ★ 4.0

Kamome DinerRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0

AftersunRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Friends with MoneyRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.5

Decision to LeaveRated ★ 4.0