Movies
Ratings
193

I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Still LifeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0

The Front LineRated ★ 3.0