Movies
Ratings
1067

JaneRated ★ 3.5

The Kid with a BikeRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0

A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0

Paddington in PeruRated ★ 3.5

SwiriRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5

Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5

Late AutumnRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 2.5
The PalaceRated ★ 3.0
Under the LightRated ★ 3.5
SnipersRated ★ 2.5