Movies
Ratings
223

HOMME FATALERated ★ 0.5
About TimeRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 0.5

PonyoRated ★ 0.5

Kiki's Delivery ServiceRated ★ 0.5
The Kissing BoothRated ★ 1.0

Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0

Man on the EdgeRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0