Series
Ratings
16
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Once Upon a Small TownRated ★ 4.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
EXchange Season 3Rated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5