Titles you rated

Civil WarRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 1.0

The President's Last BangRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 1.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5

All About My WifeRated ★ 2.0

PilotRated ★ 2.0

Project SilenceRated ★ 2.0
A Summer's TaleRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 2.0