Movies
Ratings
364
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5