Movies
Ratings
1975
Scent of a WomanRated ★ 4.0
ZooRated ★ 4.0
Near DeathRated ★ 4.0
Belfast, MaineRated ★ 4.5
Domestic ViolenceRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5

Green BookRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 5.0
PossessionRated ★ 5.0
MahjongRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0

Boiling PointRated ★ 4.5
PoodleRated ★ 4.5
ArrebatoRated ★ 3.0