Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0

Princess MononokeRated ★ 5.0
You Burn MeRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Flora and SonRated ★ 2.5

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5

ArrivalRated ★ 4.5