Series
Ratings
51

Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 3.0
The Witcher Season 3Rated ★ 1.5
The WitcherRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
Industry Season 1Rated ★ 4.5

Tokyo RevengersRated ★ 2.5

Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.5

Village Survival, the EightRated ★ 3.5

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5