Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Colin Quinn: The New York StoryRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5