Series
Ratings
392
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
HonourRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
CasheroRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0

UnnaturalRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0