Titles you rated

April StoryRated ★ 3.5
Honokaa BoyRated ★ 3.5

SicarioRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Rendezvous in ParisRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5

Whisper of the HeartRated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 4.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.5
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.5

Triangle of SadnessRated ★ 4.0

The Wind RisesRated ★ 5.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0