Movies
Ratings
1050
ZombielandRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
SecretaryRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0

HereditaryRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
CircleRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0