Movies
Ratings
120

Inside meRated ★ 3.0

LUCK KEYRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 0.5

ExitRated ★ 5.0

The 100th Love with YouRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 2.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 1.5
Don JonRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5

HereditaryRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 0.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0