Movies
Ratings
182
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5

Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0

In the Mood for LoveRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.0

Inside MenRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 0.5

The ServantRated ★ 3.0

The Terror LiveRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
ShineRated ★ 4.5