Titles you rated

My Octopus TeacherRated ★ 5.0

A Simple FavorRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 1.5

Tidal WaveRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0

MementoRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 4.5