Movies
Ratings
319
AmélieRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0

MasterRated ★ 4.0

ShrekRated ★ 4.5
Snow QueenRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0

PonyoRated ★ 4.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0

Despicable MeRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.0

The Terror LiveRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5

My Scary GirlRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 5.0

DerangedRated ★ 2.5