Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0

World War ZRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 5.0

From Up on Poppy HillRated ★ 5.0

The Cat ReturnsRated ★ 5.0